Close

جدیدترین محصول

مشاوره و دریافت برنامه غذایی
اطلاع رسانی
مکمل های برند اپتیموم
مکمل های برند GNC
اینجا هستید Skip Navigation Links
Loading the player ...
معرفی نفرات برتر تمامی دسته های فیزیک رقابت های جهانی اسپانیا / ایران با دو طلا ، دو نقره و یک برنز بالاتر از رقبا قرار گرفت

معرفی نفرات برتر تمامی دسته های فیزیک رقابت های جهانی اسپانیا / ایران با دو طلا ، دو نقره و یک برنز بالاتر از رقبا قرار گرفت

 ( تعداد بازدید : 751 )

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ، رقابت های رشته فیزیک مسابقات قهرمانی جهان در اسپانیا در حالی روز جمعه 14 آبان ماه به پایان رسید که ایران و سپس اوکراین بیشترین سهم را در کسب مدال های این رشته داشتند .

در پایان رقابت های فیزیک ، ایران با دو طلا ، دو نقره ، یک برنز و یک عنوان ششمی بالاتر از سایر کشورها قرار گرفت . اوکراین با دو طلا ، یک نقره و یک عنوان چهارمی ، دو پنجمی و یک ششمی پس از ایران قرار گرفت .

تیم های لوگزامبورگ و فنلاند با یک طلا دیگر کشورهایی بودند که برنده مدال طلا شدند . دیگر کشورهای مدال آور روسیه ( دو نقره ، یک پنجمی و یک ششمی ) ، مکزیک ( یک نقره ) ، سوئد ( دو برنز ) و فرانسه ، سوریه و آذربایجان ( یک برنز ) بودند .

نتایج هر دسته شش دسته این مسابقات به شرح زیر است :

•  فیزیک مردان ؛ دسته 170 - سانتی متر

1. شرکو الیاسی ( فنلاند )
2. شنتیا لک پور ( ایران )
3. سباستین یانسون ( سوئد )
4. ویتالی سالاتا ( اوکراین )
5. السد المبصالی ( عمان )
6. یوشیتاکه تامورا ( ژاپن )

در این دسته 22 ورزشکار حضور داشتند .

•  فیزیک مردان ؛ دسته 173 - سانتی متر

1. بِن باتیما ( لوگزامبورگ )
2. ولادیمیر کولتسوف( IFBB)
3. ایساک اباگنیلین ( سوئد )
4. شعیب عبدالله محمد الربیعا ( امارات )
5. عماد البلوشی ( عمان )
6. ابراهیم امیدی ( ایران )

در این دسته 24 ورزشکار حضور داشتند .

•  فیزیک مردان ؛ دسته 176 - سانتی متر

1. فرید علیمردانی ( ایران )
2. دیه گو رودریگوئز ( مکزیک )
3. ساری غریب ( سوریه )
4. یحیی الکیومی ( عمان )
5. اوگنی گولوشوبوف ( IFBB )
6. والری کوزمنکو ( IFBB )

در این دسته 19 ورزشکار حضور داشتند .

•  فیزیک مردان ؛ دسته 179 - سانتی متر

1. سرهیی رویکو ( اوکراین )
2. محسن عزیزی ( ایران )
3. علی گوربانلی ( آذربایجان )
4. آنتونیو مورنو ( اسپانیا )
5. یوردان دیمیتروف ( بلغارستان )
6. کریستین هیمیردینگر ( آلمان )

در این دسته 22 ورزشکار حضور داشتند .

•  فیزیک مردان ؛ دسته 182 - سانتی متر

1. سینا شریفی وجاری ( ایران )
2. اولگ دانیش ( اوکراین )
3. باکاری هاشیمه ( فرانسه )
4. دژان ولوودر ( صربستان )
5. ویتالی یوسکو ( اوکراین )
6. ماکسیم تاراریف ( اوکراین )

در این دسته 19 ورزشکار حضور داشتند .

•  فیزیک مردان ؛ دسته 182 + سانتی متر

1. اولکساندر مونتیان ( اوکراین )
2. لوری واسِنِف ( IFBB )
3. شایان پرواز ( ایران )
4. علی محمد الموالی ( عمان )
5. یوگنی نیکیتنکو ( اوکراین )
6. فهری گیونش ( ترکیه )

در این دسته 25 ورزشکار حضور داشتند .

•  رده بندی اوورال فیزیک :

1. سرهیی رویکو ( اوکراین )
2. اولکساندر مونتیان ( اوکراین )
3. فرید علیمردانی ( ایران )
4. سینا شریفی وجاری ( ایران )
5. بن بیتاما ( لوگزامبورک )
6. شرکو الیاسی ( فنلاند )
تاریخ: ۱۴۰۰/۰۸/۱۵
منبع : iranbbf.ir




نظرات:


background
محصولات ویژه
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به مکمل شاپ می باشد.
مشاوره رایگان با کارشناسان